Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

16 listopada 2020

Omiń kolejki w zimowym serwisie Yamahy!

Koniec sezonu wcale nie musi oznaczać zupełnego spoczynku dla Twojego pojazdu. Naszym zdaniem to najlepszy czas, by zadbać o jego kondycję i zabrać na wizytę do autoryzowanego serwisu Yamaha.

Dlaczego teraz?
Okres jesienno-zimowy to idealny moment na ocenę stanu pojazdu po jego dłuższym użytkowaniu. Pozostawienie zabrudzeń czy przepracowanych płynów do wiosny może okazać się szkodliwe, dlatego nie polecamy odkładać przeglądu na później. Ponadto łagodne zimy sprzyjają jeździe przez okrągły rok, dlatego tym bardziej warto skontrolować stan motocykla, by zapewniał nam bezpieczeństwo niezależnie od panujących warunków. Wizyta w zimowym serwisie Yamahy to także gwarancja ominięcia kolejek, które mogą wystąpić tuż przed rozpoczęciem kolejnego sezonu!

Zaufaj specjalistom
Wizyta w autoryzowanym serwisie daje stuprocentową pewność, że usługę wykona doświadczona i wysoko wyspecjalizowana kadra. Nasi mechanicy regularnie biorą udział w prestiżowych szkoleniach w Yamaha Technical Academy, a ich praca zawsze zgodna jest z rekomendacjami producenta. Korzystając z usług ASO masz więc pewność, że Twój sprzęt znajduje się w najlepszych rękach, a specjaliści korzystają z oryginalnych części, olejów, a także środków konserwujących i pielęgnacyjnych Yamalube.

Wizyta u najbliższego dealera to również okazja do montażu wszelkich akcesoriów, również tych, które umilą jazdę w chłodniejsze dni, takich jak podgrzewane manetki czy szyba chroniąca przed wiatrem. Skorzystaj z zaproszenia jeszcze w tym roku!

Nie możesz dostarczyć motocykla samodzielnie?
Nie szkodzi, autoryzowany serwis Yamaha pomoże w organizacji transportu Twojego jednośladu! Wystarczy, że poinformujesz o tym wcześniej pracownika, a ten ustali dogodny termin odbioru motocykla lub skutera oraz koszt usługi transportowej zależny od odległości od serwisu.

Zapraszamy!