Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

26 października 2020

Ruszają zapisy na Samopas – Rajd Niepodległości

Samopas 2020 to rajdowa propozycja dostosowana do pandemicznej rzeczywistości. Wiemy, jak ciężko jest się zatrzymać i przystosować się do panującej sytuacji, gdy wcześniej mogliście przemierzać setki kilometrów motocyklami w poszukiwaniu przygód i adrenaliny. Dlatego wraz z naszym rajdowym partnerem, firmą On Tour Poland, stworzyliśmy rajd na orientację, dzięki któremu będziecie mogli eksplorować ciekawe miejsca, zapewnić sobie dawkę pozytywnej energii oraz odrobinę rywalizacji zupełnie jak dotychczas! Jest to niepowtarzalna okazja uczczenia Święta Niepodległości, realizując równocześnie swoją motocyklową pasję. Zapraszamy Was do eksploracji przepięknej okolicy Ząbkowic Śląskich: krainy zamków i pałaców na przepięknym Przedgórzu Sudeckim.

Rajd ma nowoczesną formułę, dzięki czemu możliwa jest wspólna rywalizacja w czasie obostrzeń związanych z wirusem. Przygotowaliśmy dla Was dwie jednodniowe trasy w klasie: road i adventure. Każda z tras liczy ok. 150 km, które pokonujecie samodzielnie na podstawie dostarczonego przez organizatora roadbooka. Na trasie odszukujecie punkty kontrolne – PK oznaczone w roadbooku i robicie ich zdjęcie. Po przejechaniu trasy wysyłacie do nas e-mail na adres: ontourpoland@gmail.com. W wiadomości przesyłacie zdjęcia z PK oraz zrzut ekranu przejechanej trasy zapisanej w aplikacji MyRide. Sami wybierzecie czas, w którym wyruszycie na trasę rajdu. Macie na to 5 dni, między 11 a 15 listopada 2020. Trasę pokonujecie samodzielnie z zachowaniem dystansu społecznego oraz zasad określonych dla poszczególnych stref w zawiązku z COVID19.

Zapisy i szczegóły dotyczące Samopas – Rajdu Niepodległości dostępne na stronie https://rajdymotocyklowe.com/rajdy/smopas-2020. Zapraszamy!