Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

19 stycznia 2023

Yamaha Motor podnosi poprzeczkę nowymi, flagowymi silnikami

Najwyższy moment obrotowy i supernowoczesna technika to tylko część zalet modelu XTO V8 450 KM - silnika zaburtowego segmentu Premium, który zapewnia większą moc, osiągi i precyzję sterowania. To kosmiczna technologia przeniesiona na wodę.

Wprowadzenie XTO 425KM V8 w 2018 roku zmieniło cały rynek. Wysoki moment obrotowy i dodatkowa moc rozszerzyły zakres zastosowań tych silników poza  wyczynowe RIB-y i łodzie otwarte umożliwiając wejście na nowe rynki, tworząc napędzane silnikami zaburtowymi weekendowe krążowniki i jednostki półwypornościowe. Udoskonalenie przełomowego XTO 425KM było trudnym zadaniem, ale nowe silniki XTO 450KM i 400KM w układzie V8 posiadające elegancką nową grafikę, ulepszone funkcje użytkowe i doskonały stosunek mocy do masy są teraz użyteczne dla jeszcze większej liczby łodzi.

Nowe silniki o mocy 200 KM i 150 KM skierowane są do każdego, kto chce spędzić czas na wodzie z rodziną i przyjaciółmi. Oferują wiele opcji wzbogaconych o naprawdę ekscytujące technologie z najwyższej półki, które wcześniej można było znaleźć wyłącznie w najwyższej klasy silnikach. Dzięki wielu technicznym udoskonaleniom, silniki te są dobrze dopasowane do instalacji pojedynczych lub podwójnych. Wszystko to ma na celu stworzenie ekscytujących i pompujących adrenalinę doświadczeń dla każdego.